about 07

درباره ما

شرکت صبا فرایند سپاهان

با نام تجاری صبار در سال 1383 با هدف بالا بردن سطح بهداشت و سلامت غذایی جامعه از طریق تولید ظروف با کیفیت و کاملا بهداشتی جهت بسته بندی مواد غذایی تاسیس شد. لذا با تکیه بر متخصصان و مهندسان مجرب و با بهره گیری از آزمایشگاه پیشرفته و کارشناسان شیمی با تجربه در امر فرمولاسیون مواد باعث شد محصولاتی با کیفیت و شفافیت بالا و مقاوم برای مصرف مواد غذایی سرد و گرم جهت ارائه به مشتریان پدید آید.

گروه تولیدی صبار با توجه به نیازهای مشتریان اقدام به افزایش تنوع محصولات خود در سال های اخیر نموده و توانسته با تولید محصولاتی با کیفیت و بهداشتی گامی موثر در تامین نیاز صنایعی چون بسته بندی و صنایع غذایی همچون رستوران ها و کترینگ ها ، فست فود ها و دسر سراها و... بردارد.

اهمیت مستمر به کیفیت جنس و بسته بندی مرغوب و همچنین قیمت مناسب باعث شده محصولات این شرکت به بازارهای جهانی از جماه آسیا ، افریقا و کشورهای حوضه خلیج فارس و ... با حجم بالا صادر گردد و به رقیبی قدرتمند برای محصولات برتر جهانی تبدیل گردد.

در آخر با یاری از پروردگار مهربان و تکیه بر دانش علمی و فنی نیروهای برجسته این شرکت و همچنین توان رهبری مدیران کارآمد این مجموعه تلاش داریم با افزایش روز افزون کیفیت محصولات خود و همچنین افزایش تنوع این محصولات افتخاری دیگر برای مشتریان خود در این زمینه کسب کنیم.

 

گواهینامه ها

  • 1